O mně

Dobrý den. Jmenuji se Jiří Křenek a jsem vývojář webových stránek.
Minulý rok jsem nastoupil do prvního ročníku Ostravské univerzity (obor Aplikovaná informatika). Před tím jsem úspěšně odmaturoval na střední odborné škole Net Office, obor Informatika.


Již na základní škole jsem se aktivně zajímal o tvorbu webových stránek a věděl jsem, že tohle je něco, co chci dělat i v budoucnosti. Aktuálně jsem na volné noze a pracuji na malých až středně velkých projektech.


Rád Vám navrhnu webové stránky na míru. Programuji v jazyce PHP včetně OOP za použití Nette frameworku. Zajímám se také o video (produkci a postprodukci) v programech Adobe After Effects a Adobe Premiere Pro. Pokud byste měli zájem o video služby, můžete se na mě rovněž obrátit.


Ve svém volném čase se věnuji především hře na bicí ve studentském rock/pop sboru Fusion, či tvorbě krátkých videosestřihů. Rád si také poslechnu oblíbenou kapelu 30 Seconds to mars.

Co o mně řekli klienti?

Jiří Křenek vytvořil a spravuje webové stránky naší neziskové organizace. Naše požadavky zapracoval do detailu a inovativně. Na dodatečné změny reagoval rychle a flexibilně. Programátorské služby pana Křenka mohu jen doporučit.
Přátelská komunikace, aktivní přístup a rychlé vyhotovení požadavků pomohly našemu projektu k dokonalosti. Těším se na další spolupráci!